Logo [Lounakirjastot]
Kirjaston asiakaspalvelutiski
 
 
 
 
  • In English
  • Suomeksi
 

Henkilökunnan yhteystiedot

HUOM!: Puhelinumerot ovat osin muuttuneet lokakuussa 2019!

Hallinto

Kirjastotoimenjohtaja Maarit Järveläinen
maarit.jarvelainen@forssa.fi
(03) 4141 5400


Aikuisten ja ikäihmisten kirjastopalvelut

Osastonjohtaja Tuula Luoma
tuula.luoma@forssa.fi
(03) 4141 5403

Kirjastovirkailija Riitta Mäkilä
riitta.makila@forssa.fi
(03) 4141 5404

Järjestelyapulainen Tuire Orelma
tuire.orelma@forssa.fi
(03) 4141 5402


Elinikäisen oppimisen kirjastopalvelut

Osastonjohtaja Eija Räisänen
eija.raisanen@forssa.fi
(03) 4141 5407

Kirjastovirkailija Tuija Zetterman
tuija.zetterman@forssa.fi
(03) 4141 5410


Musiikkikirjastopalvelut

Osastonjohtaja Antti Erkkilä 
(15.6.-31.8.2020 ks. hankinta- ja luettelointipalvelut)

Kirjastovirkailija Leila Laakkonen
leila.laakkonen@forssa.fi
(03) 4141 5413


Lasten- ja nuorten kirjastopalvelut

Osastonjohtaja Marika Arvo
marika.arvo@forssa.fi
(03) 4141 5409

Kirjastovirkailija Juho Kankaanpää
juho.kankaanpaa@forssa.fi
(03) 4141 5414


Hankinta- ja luettelointipalvelut

Osastonjohtaja Antti Erkkilä (ajalla 15.6.-31.8.2020)
antti.erkkila@forssa.fi
(03) 4141 5416


Kirjastoautopalvelut

Kirjastovirkailija-kuljettaja Petri Oras
petri.oras@forssa.fi
050 564 0034

 
Sivua muokattu: 12.06.2020