Logo [Lounakirjastot]
fiiliskuva-palvelut.jpg
 
 
 
 
  • In English
  • Suomeksi
 

Henkilökunnan yhteystiedot

Hallinto

Kirjastotoimenjohtaja Maarit Järveläinen
maarit.jarvelainen@forssa.fi
(03) 4141 5400

Toimistosihteeri Anne-Mari Ylösmäki (to)
anne-mari.ylosmaki@forssa.fi
(03) 4141 5401


Aikuisten ja ikäihmisten kirjastopalvelut

Osastonjohtaja Tuula Luoma
tuula.luoma@forssa.fi
(03) 4141 5403

Kirjastovirkailija Riitta Mäkilä
riitta.makila@forssa.fi
(03) 4141 5404

Järjestelyapulainen Tuire Orelma
tuire.orelma@forssa.fi
(03) 4141 5404 


Elinikäisen oppimisen kirjastopalvelut

Osastonjohtaja Eija Räisänen
eija.raisanen@forssa.fi
(03) 4141 5407

Kirjastovirkailija Tuija Zetterman
tuija.zetterman@forssa.fi
(03) 4141 5407


Musiikkikirjastopalvelut

Osastonjohtaja Antti Erkkilä
antti.erkkila@forssa.fi
(03) 4141 5408

Kirjastovirkailija Leila Laakkonen
leila.laakkonen@forssa.fi
(03) 4141 5408   tai  (03) 4141 5404


Lasten- ja nuorten kirjastopalvelut

Osastonjohtaja Marika Arvo
marika.arvo@forssa.fi
(03) 4141 5409

Kirjastovirkailija Juho Kankaanpää
juho.kankaanpaa@forssa.fi
(03) 4141 5409


Hankinta- ja luettelointipalvelut

Osastonjohtaja Ilkka Kononen
ilkka.kononen@forssa.fi
(03) 4141 5416


Kirjastoautopalvelut

Kirjastoautonkuljettaja Petri Oras
petri.oras@forssa.fi
(03) 4141 5412

 
Sivua muokattu: 15.08.2019